سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بادکنک فویلی

در هر مراسم وجشنی این بادکنک ها هستند که باعث زیبایی و جذابیت فضا میشوند. بادکنک یکی از وسایل تزئینی است که همگی ما با آن آشنایی داریم و در مجالس های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. بادکنک انواع مختلفی دارد که در زیبایی فضا تاثیر بسیار زیادی دارند. یکی از انواع بادکنک که از زیبایی و جذابیت بی وصفی برخوردار است بادکنک فویلی است. بادکنک فویلی از انواع بادکنک است که جنس آن زرورق نازک است. بادکنک فویلی از حالت انعطاف پذیر برخوردار است و بصورت رنگی و طرح دار بفروش میرسد. هیچ یک از انواع بادکنک مانند بادکنک فویلی مقاوم نیستند. بادکنک فویلی میتواند وزن یک انسان را نیز به خوبی تحمل کند بدون آنکه بترکد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بادکنک فویلی | خرید بادکنک فویلی

بادکنک فویلی را میتوان با گاز هلیومی نیز پر نموده و آنرا به هوا فرستاد. بادکنک فویلی زمانی که با گاز هلیومی پر شود و به هوا فرستاده شود میتواند جلوه بسیار زیبایی را برای محیط پدید آورد. بادکنک فویلی در ابعاد کوچک و بزرگ تولید میشوند که برای زیبایی هر چه بیشتر محیط میتوانید آنها را بصورت ترکیبی مورد استفاده قرار دهید.همانطور که گفته شد بادکنک فویلی در طرح و رنگ های مختلف و بسیار زیبا بفروش میرسند که از همین رو بهتر است برای خرید این نوع بادکنک عجله به خرج نداده و خرید خود را از فروشگاه هایی انجام دهید که مدل های مختلف بادکنک فویلی را موجود داشته باشد. فروش بادکنک فویلی در فروشگاه ها انجام میشود اما مطمئنا در خرید با محدودیت هایی مواجه خواهید بود. انتخاب و خرید بادکنک فویلی از فروشگاه هایی که بصورت حضوری محصولات خود را بفروش میرسانند محدودیت انتخاب را ایجاد خواهد کرد. اما فروش بادکنک فویلی در فروشگاه های اینترنتی مانند فروشگاه اینترنتی هپی شو این قابلیت را ایجاد میکند تا بتوانید با مشاهده انواع بادکنک هر محصولی که متناسب با سلیقه شما میباشد را انتخاب و  خریداری نمایید.

قیمت بادکنک فویلی

قیمت بادکنک فویلی فروشگاه اینترنتی به گونه ای است که میتواند هر خریداری را به خود جلب کند. قیمت بادکنک فویلی فروشگاه های اینترنتی جذابیت بیشتری را برای خرید بوجود خواهد آورد و قیمتهای فروشگاه های اینترنتی به هیچ وجه قابل مقایسه با فروشگاه های حضوری نیست.

بادکنک از وسایل تزئینی ارزان قیمت است اما برخی از خریداران وجود دارند که به دلیل بودجه کم برای برگزاری  مجالس به دنبال خرید بادکنک ارزان هستند.  فروشگاه اینترنتی هپی شو انواع بادکنک ارزان را برای خریداران تدارک دیده است و با هر بودجه ای میتوان این بادکنک ها را خریداری و استفاده نمود. فروشگاه اینترنتی هپی شو مدل های متنوع تری بادکنک با قیمت های مناسبتر را برای رفاه حال مشتریان بفروش میرساند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()